Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Ośrodek Pomocy Społecznej Kalisz Pomorski

Zachodniopomorska Karta Rodziny

Szanowni Państwo, informujemy, że Gmina Kalisz Pomorski podpisała z Województwem Zachodniopomorskim porozumienie partnerskie, którego celem jest realizacja dwóch zadań wynikających z programu Zachodniopomorska Karta Rodziny i Zachodniopomorska Karta Seniora.

Przyznanie Karty będzie następować na podstawie wniosku złożonego przez mieszkańców naszej gminy w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kaliszu Pomorskim.

Przyjmowanie wniosków o wydanie kart rozpoczynamy od połowy lipca.

ZACHODNIOPOMORSKA KARTA RODZINY

Wsparciem Zachodniopomorskiej Karty Rodziny objęte są rodziny z minimum dwojgiem dzieci, z terenu gminy Kalisz Pomorski. Program Zachodniopomorskich Kart Rodziny ma na celu poprawę sytuacji rodzin. Karta umożliwia korzystanie, na preferencyjnych warunkach, z katalogu ofert: kultury, edukacji, rekreacji, transportu i innych usług oferowanych przez partnerów Programu:

WYKAZ ULG: http://rodzina.wzp.pl/wykaz-ulg/

O wydanie Zachodniopomorskiej Karty Rodziny mogą ubiegać się:
a) małżonkowie prowadzący wspólne gospodarstwo domowe z minimum dwojgiem dzieci oraz dzieci (do 18 roku życia lub 26 roku życia w przypadku kontynuowania nauki, dożywotnio w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności);
b) rodziny zastępcze zamieszkałe pod wspólnym adresem;
c) rodzinne domy dziecka.

Karty wydawane są BEZPŁATNIE.

Dodatkowe informacje dostępne są w Regulaminie wydawania i użytkowania Zachodniopomorskiej Karty Rodziny: http://rodzina.wzp.pl/zkr/

 

WNIOSEK i REGULAMIN znajdują sie w załaczniku, który należy rozpakować.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Kają Zielińską: tel. 94 361 73 44 lub w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu Pomorskim.

 

Zachęcamy do przystąpienia do programu Zachodniopomorskiej Karty Rodziny!

 

Dodatkowo zachęcamy przedsiębiorstwa do przystąpienia do programu Zachodniopomorska Karta Rodziny i Zachodniopomorska Karta Seniora, szczegóły na stronie www.rodzina.wzp.pl.

Dla podmiotów chcących zaoferować ulgi dla posiadaczy Kart Zachodniopomorskich, uczestnictwo w programie Kart to unikalna okazja na promocję, a tym samym szansa na zwiększenie bazy klientów swoich usług i produktów.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Seweryn Szymczyk 30-06-2017 08:51
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 30-06-2017
Ostatnia aktualizacja: Seweryn Szymczyk 30-06-2017 09:20